Jesteś trenerem personalnym? Skorzystaj z naszej oferty!

Jeżeli jesteś trenerem personalnym, to zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne jest regularne pogłębianie wiedzy na temat zdrowia i wszystkiego, co z nim związane. Dieta, składniki odżywcze, suplementy diety, ćwiczenia, różnego rodzaju schorzenia – z tym trener personalny styka się na co dzień, ponieważ jego podopieczni przychodzą po poradę z różnymi problemami. Bez fachowej wiedzy i bycia na bieżąco z aktualnymi badaniami naukowymi nie jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalnym usług na wysokim poziomie. W związku z tym jako trener personalny potrzebujesz stale się dokształcać oraz dzielić się swoimi doświadczeniami, które są równie istotne jak sama teoria.

Firma MTS zajmuje się organizacją wszelkich eventów i konferencji sportowych. Wśród nich wyróżnić można między innymi te dla trenerów personalnych. Tego typu imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony zawodowych

sportowców, co zresztą potwierdza fakt, iż firma MTS ma za sobą już masę takich wydarzeń, z czego wszystkie były oceniane bardzo wysoko.

Realizacja konferencji dla trenerów personalnych przez MTS odbywa się w fachowy sposób. Plan takiego wydarzenia jest wcześniej dostarczany zainteresowanym osobom, by mogły się one z nim zapoznać i zalecić ewentualne poprawki. Ponadto istnieje możliwość zaopatrzenia gastronomicznego. Przebieg konferencji jest podobny we wszystkich przypadkach, ale jedynie pod względem technicznym, gdyż event różnicuje oczywiście tematyka. W trakcie spotkania zaproszeni goście – eksperci mają czas na wygłoszenie przemówienia, a po każdym z nich istnieje możliwość zadawania pytań. W trakcie konferencji dla trenerów personalnych porusza się takie tematy jak chociażby pozyskiwanie klientów oraz zatrzymywanie ich. Innym interesującym tematem jest technika wykorzystywania najnowocześniejszych narzędzi w pracy trenera, tj. urządzeń mobilnych, social mediów itp. Elementem, którego nie może zabraknąć na konferencjach organizowanych przez firmę MTS jest dyskusja uczestników, w trakcie których wymieniają oni swoje doświadczenia zawodowe oraz wyrażają wątpliwości z tym związane. Istnieje wówczas możliwość rozmowy z ekspertami. Dodatkowo w czasie eventu przywoływane są wyniki ostatnich badań naukowych z zakresu zdrowego stylu życia, by trenerzy personalni na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości uczestnictwa w konferencji dla trenerów personalnych?

Głównym argumentem może być fakt, iż po takowej konferencji uczestnik dostaje zaświadczenie o swojej obecności na niej, co ma znaczenie z punktu widzenia doświadczenia. Ponadto regularnie biorąc udział w tego typu wydarzeniach trener personalny jest dobrze poinformowany o najistotniejszych nowinach z zakresu sportu i dietetyki, a ponadto doskonali swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę, a to z kolei na wpływ na zwiększanie fachowości świadczonych przez niego usług. Uczestniczenie w konferencjach pozwala też na integrację środowiska trenerów personalnych z całego kraju.

KONATKT

  • ul. Siekierkowska 75
  • 00-001 Warszawa
  • tel: 7329382913