Eventy i konferencje dietetyczne

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją wydarzeń sportowych, w skład których wchodzą między innymi konferencje dietetyczne oraz eventy z zakresu tej tematyki. Nie jest ona kierowana wyłącznie do osób zajmujących się dietetyką zawodową. Jest to przede wszystkim wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy mogą dowiedzieć się wielu nowych rzeczy dotyczących diet i zdrowego odżywiania oraz wymienić się swoimi doświadczeniami.

Dzięki tego typu konferencjom każdy uczestnik dostrzeże dietetykę w zupełnie innym świetle aniżeli dotychczas. Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko na temat składników odżywczych, kalorii, metabolizmu itp. to nie musisz się martwić – z całą pewnością na konferencji okaże się, że jest jeszcze wiele możesz się dowiedzieć i nie będzie to stracony czas. Tego typu wydarzenia nie są po prostu szkoleniami przepełnionymi teorią i powtarzanymi wciąż banałami. To przede wszystkim połączenie praktyki i wiedzy naukowej, które pozwoli poznać wszelkie tajniki diet. Interesujących akcentem są wypowiedzi zaproszonych gości, którzy zazwyczaj dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i radami.

Konferencja dietetyczna z założenia jest dwudniowa, by mogła ona pomieścić w sobie cały obszerny materiał z zakresu tematu przewodniego. W czasie jej trwania uczestnicy mogą dowiedzieć się ciekawych rzeczy o zdrowym odżywianiu, przemianie materii, wpływie jedzenia na nasz organizm zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym czy też o alergiach pokarmowych oraz nietolerancjach. Ponadto na konferencji obalane i potwierdzane są mity dietetyczne, szczególnie te niezwykle popularne, krążące po Internecie i budzące wiele kontrowersji.

Czym jeszcze charakteryzują się organizowane przez firmę MTS eventy i konferencje dietetyczne?

Przede wszystkim fachowym podejściem organizatorów. Dokładamy wszelkich starań, by każda realizowana przez nas impreza była dopracowana pod każdym względem i zadowalała zarówno klienta, jak i zaproszonych przez niego gości. Skupiamy się więc nie tylko na dostosowywaniu się do wymagań zleceniodawcy, ale wychodzimy również z własną inicjatywą i służymy radą w każdej sytuacji. Chcemy, by to, co robimy miało pozytywny odbiór i by wnosiło wiele do życia uczestników. Zorganizowanie konferencji dietetycznej nie jest jedynie zapewnieniem lokalu na wydarzenie, ale jest to też wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta. Zapewniamy catering dostosowany do wymagań zleceniodawcy oraz odpowiednie wyposażenie sali konferencyjnej. Poza tym dzięki współpracy z różnymi wykwalifikowanymi osobami i instytucjami możemy zaprosić na konferencję wielu dietetyków sportowych oraz ludzi biegłych w tej tematyce. Mają oni czas na przemówienia, ale to nie wszystko – każdy uczestnik może zadać im pytanie, dzięki czemu dyskusja staje się bardziej żywa, a wymiana zdań i poglądów służy rozwojowi wszystkich obecnych. Firma MTS bazuje przede wszystkim na doświadczeniu swoich pracowników, na fachowości oraz bezpośredniej współpracy z klientem, co pozwala jej osiągać sukcesy w podnoszeniu świadomości na temat diet i odżywiania.

KONATKT

  • ul. Siekierkowska 75
  • 00-001 Warszawa
  • tel: 7329382913